Stavební Práce Plzeň

Stavební Prace, zednické práce, bytové úpravy, rekonstrukce od demolice až po samotnou stavbu. Nabídka stavebních prací.

Pokrývačské práce

Další důležitou součástí domu je střecha. Naše firma Stavební práce Plzeň pro Vás zajistí kompletní servis pokrývačských prací s profesionálním a individuálním přístupem, pokryjeme odborně Vaši střechu jakýmkoliv druhem střešní krytiny.

Při výběru střešní krytiny dbáme důraz na mikroklimatické podmínky okolí, ve kterém se střecha vyskytuje. Přímý vliv může mít vliv teploty vzduchu, její kolísavost, sluneční záření, vítr a ostatní vlivy životního prostředí jako jsou exhalace, sníh, hluk, otřesy a provoz.

Typ a barva krytiny jsou předem určeny v projektu, který pro Vás připravíme. Volíme krytinu s ohledem na celkovou plochu, sklon střechy a ostatní již zmiňované vlivy. Existují krytiny, které nelze při určitém sklonu střechy pokládat. Střešní krytina musí být především účelná a kvalitní.

Ostatní služby, které nabízíme v souvislosti s těmito pracemi jsou také výměny střešních krytin, rekonstrukce střech a opravy střech, komínů a komínových lávek, dodávka a montáž bezpečnostních prvků a střešních oken včetně doplňků, protisněhových zábran a síťových i hrotových ochranných systémů proti holubům.