Stavební Práce Plzeň

Stavební Prace, zednické práce, bytové úpravy, rekonstrukce od demolice až po samotnou stavbu. Nabídka stavebních prací.

Obkladačské práce

Pokud jste si zvolili naši firmu Stavební práce Plzeň pro rekonstrukční práce ve Vašem objektu a je třeba provést renovaci koupelny, WC, chodeb, balkonů, schodů, teras či verand, nebo stavíte nový dům, i zde Vám poskytneme profesionální servis spojený s veškerými obkladačskými pracemi. Dbáme na preciznost, pečlivost a dokonale odvedenou práci, jelikož výběr a kvalita položeného obkladu je velmi důležité pro celkový vzhled konečného díla a tedy Vaši spokojenost. I zde Vám bude k dispozici odborný pracovník, který odvede vysoce kvalitní práci s individuálním přístupem k Vám jako zákazníku. Samozřejmostí je, že naše firma zajistí nejprve dokončení veškerých zednických, instalatérských a elektrikářských prací před samotnou kompletací.

Do obkladačských služeb které naše firma nabízí patří pokládka obkladů a dlažeb, příprava před montáží obkladů a dlažby jako je obezdění van, vylití samonivelační stěřkou a ostatní. Venkovní práce zahrnují pokládky dlažeb na terasách, verandách, balkónech, obklady domu fasádními páskami a podobně.