Stavební Práce Plzeň

Stavební Prace, zednické práce, bytové úpravy, rekonstrukce od demolice až po samotnou stavbu. Nabídka stavebních prací.

Malířské práce

Naše firma Stavební práce Plzeň Vám mimo jiné nabízí také malířské služby a ostatní úpravy povrchů pro domácnosti, nebytových prostor a ostatních objektů jako jsou komerční objekty či výrobní prostory, školy, školky i nemocniční zařízení. Dnes existuje široký výběr materiálů od barev klihových a vápenných, které dnes nejsou již příliš často užívané až po vysoce kvalitní difúzně otevřené disperzní barvy. Při malování interiérů používáme barvy tuzemské i zahraniční, nové malířské techniky, i ty nejnáročnější, to vše za použití nejmodernějších malířských potřeb. Velmi rádi Vám pomůžeme se zorientovat v současné nabídce a vybrat pro Vás to nejvhodnější řešení Vašeho interiéru.

V rámci dekorace je ale třeba dohlédnout i na to, aby povrch byl dokonale vyhlazen. Je-li třeba, zajistíme i dokonalou úpravu či opravu povrchů, provedeme zednické práce jako štukování, stěrkování omítek, opravy i úplné vyměny omítek a odvedeme kvalitní práci s maximálně profesionálním přístupem. Na přání zákazníka provedeme i tapetování či očištění zdiva od tapet starých.

Součástí těchto prací jsou i sanace omítek.

Nabídneme Vám i malování interiérů na klíč. Sami provedeme přípravu bytu před malováním i koneční úklid. Vy pak obdržíte byt v původním stavu, však čistý a nově vymalovaný.