Stavební Práce Plzeň

Stavební Prace, zednické práce, bytové úpravy, rekonstrukce od demolice až po samotnou stavbu. Nabídka stavebních prací.

Elektroinstalace

Naše firma Stavební práce Plzeň nabízí i kompletní servis v oblasti elektroinstalačních prací při výstavbě nových rodinných domů, panelových bytů a dalších staveb, či při jejich pouhé rekonstrukci. Náš tým odborníků pro Vás zajistí kompletně nové rozvody elektroinstalace včetně demontáže starých rozvodů, zednických prací, osazení nových rozvodů a rozvaděčů, podružných elektroměrů, výsledné kompletace a revize a následně tak i ostatní úkony jako montáže elektrického topení vč.podlahového, kabeláže, instalace světel a osvětlovacích systémů i rozsáhlejších elektroinstalačních projektů,. Náš profesionální pracovník s mnohaletou praxí v oboru pro Vás odvede práci maximálně kvalitně, efektivně a rychle jak pro Vaši spokojenost, tak hlavně i bezpečí.

Standartně provádíme i rekonstrukci elektroinstalací, takže pokud máte pocit, že není něco v pořádku, náš odborník provede odbornou kontrolu a navrhne následné řešení. Neváhejte se proto na nás obrátit s jakýmkoliv problémem a my se pokusíme ho co nejrychleji a nejefektivněji vyřešit a odstranit.